Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Jak nie rozpoczynać konwersacji.

Drodzy moi! Witam serdecznie.
Mam nadzieję, że część osób tu zajrzy i dowie się, dlaczego ja i inne użytkowniczki, a może i użytkownicy nie odpisują na wiadomości.
Coraz częściej dostaję wiadomość "zaczepną" o treści "Hej.", "Witaj." czy cokolwiek podobnego, złożonego z jednego słowa, bądź zapytania - "Co słychać".
Drodzy państwo, czy my się znamy? Nie.
Czy zaglądacie w profile swoich przyszłych rozmówców? Jeśli tak, to czytajcie je ze zrozumieniem! Ja w swoim zamieściłam informację, że jednozdaniowe powitania i zaczepki na mnie nie działają. Staram się mimo wszystko grzecznie spławiać osoby, które w ten sposób mnie zaczepiają. Wtedy jednak dowiaduję się, jaka jestem okrutna, zła i podła.
Ostatnio przejrzałam sobie kilka profili na CR. Mnóstwo z Was pisze, że cenicie język polski i umiejętność posługiwania się nim. To piękne! Czy ktoś jednak to czyta? Mam wątpliwości.
Jeśli chcesz rozpocząć znajomość, wysil się na coś więcej. Zaskocz czymś odbiorcę. Szanuj jego czas - jeśli ktoś ustawił status "nie przeszkadzać", to się do tego zastosuj.
Przepraszam tych, którzy są zniesmaczeni moim wiadrem pomyj wylanym w tym wpisie.

Może uda nam się tu zebrać najbardziej bzdurne sposoby na rozpoczęcie znajomości na CR? Nauczmy "świeżaków", czego nie robić w pierwszej znajomości. Pomożecie? ;)
Pozdrawiam, Zoey.
Kitty
Prędzej małpa nauczyłaby się zasad savoir-vivre, niż te tumany czegokolwiek. :)
Kitty napisał/a:

Naprawdę sądzisz, że nie ma dla nich nadziei?
Valarian
Chyba Kitty sądzi że jest tu księżniczką i że pobliski "plebs" nie jest godzien z nią rozmawiać.
Valarian napisał/a:
Chyba Kitty sądzi że jest tu księżniczką i że pobliski "plebs" nie jest godzien z nią rozmawiać.

Nie gryźcie się, chyba wszyscy jesteśmy tu dla przyjemności, nie dla sporów.
Kitty
Zoey napisał/a:
Kitty napisał/a:

Naprawdę sądzisz, że nie ma dla nich nadziei?

Jeżeli ktoś umie normalnie się odezwać, to takie rady nie są mu potrzebne, bo to oczywistość. A jak ktoś nie umie, to mu już nic nie pomoże. Po tych wiadomościach które tu dostałam mogę stwierdzić, że nic nie jest w stanie im pomóc. Jedyna opcja to sterylizacja. :D
vinriel
Sądzę, że 90% wiadomości może być źle rozpoczęta, ale z drugiej strony, czy naprawdę zawsze ułatwiacie rozmówcy poprowadzenie rozmowy? Z mojego doświadczenia wynika, że czasami najbardziej absurdalny tekst potrafi dobrze zainicjować rozmowę, ale to wymaga wykazania się inwencją nie tylko od zaczepiającego. :)
Skoro zaczęłam temat, to wrzucę przykłady tego, jakimi "zaczepkami" raczą mnie ostatnio użytkownicy CR.
DEJV933-Cześć
MACIEJ12-Witaj
CAMIL-Dobry wieczór
EKSTAZY-Cześć
KATORK2827-Hej ;) Masz ochotę na peniska?
ANGELIKAXX-Cześć hej ;)
MARCINKO02-Siema jesteś? Lubisz anal?

Naprawdę, kurna? Bo mi się skończy cierpliwość! I nie, nie odpisałam na żadną z tych wiadomości.
Strictdaddy
Mujborze! Panowie, weźcie się za siebie!
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.