Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Najlepsi z którymi pisaliście.

Kitty
Pewnie fejk konto robiące reklamę tym, z którymi pisać nie warto i ja nie polecam, bo zabierają się do pisania, jak pies do jeża. Ich podstawowym zagadnieniem wciąż pozostaje "hej, jak mija dzień". :)
sukapana
fejk konto to ty może jesteś. Ja z nimi piszę normalnie. Gadam o wszystkim i nie wymuszam cyberków jak ktoś nie ma ochoty. Ludzie reagują w zależności jak do nich piszesz i jakie masz podejście. Polecam i pozdrawiam wszystkich piszących
Piotr
ciekawe jak mnie traktujecie tu .... pzdr
Czyżbyś domagał się pochlebstw? skromność to zaleta, pamiętasz o tym. Tak poza tym, to miło mi się z tobą rozmawiało. Masz styl i klasę, więc nie psuj tego takimi zapytaniami
marta55
Polecam siebie ;)
Stanowczo mam kilka typów, więc lecimy:
-Ragnar. Niewyobrażalne pomysły, fabuła spójna i genialna. Spostrzegawczy i uważny.
-MagicMike. Mogę wznosić peany na jego cześć, ale chyba nie będę, bo od jakiegoś czasu mnie ignoruje. W każdym razie - naprawdę jest wysoki poziom.
-Luke. Pochwalam, chociaż nie mam pewności, czy jeszcze tu zagląda. Ciekawy typek ;)
-Pismienny25. Miły chłopak ale i jaja ma nie od parady.
Kitty
Zoey napisał/a:
Stanowczo mam kilka typów, więc lecimy:
-Ragnar. Niewyobrażalne pomysły, fabuła spójna i genialna. Spostrzegawczy i uważny.
-MagicMike. Mogę wznosić peany na jego cześć, ale chyba nie będę, bo od jakiegoś czasu mnie ignoruje. W każdym razie - naprawdę jest wysoki poziom.
-Luke. Pochwalam, chociaż nie mam pewności, czy jeszcze tu zagląda. Ciekawy typek ;)
-Pismienny25. Miły chłopak ale i jaja ma nie od parady.

Ciekawe, żę MagicMike ma wysoki poziom, skoro zaczyna rozmowę od "hej", a po odpowiedzi pyta, "jak mija wieczór". Podobno takim nie odpisujesz, więc ciekawe skąd te peany. Ja tego kogoś zignorowałam, bo rzeczywiście nie odpisuję lemingom.
Nie wiem kto ci za reklamę zapłacił, chyba,że to twoje multikonto.

Pismienny25 to dokładnie ten sam poziom. Hej, co tam, jak tam, i nic sensownego do powiedzenia nie ma.

A jeżeli ktoś już pisze w ten sposób, to na pewno specjalnie dla ciebie się nie zmienił.

Także nie mydl oczu ludziom. :)
Kitty napisał/a:

A jeżeli ktoś już pisze w ten sposób, to na pewno specjalnie dla ciebie się nie zmienił.

Także nie mydl oczu ludziom. :)

Ja z obydwoma nie miałam takich sytuacji, może byłam wybranką losu... To były moje subiektywne odczucia.
Kitty
Jeżeli ktoś zaczyna od "hej", to zawsze to robi i to się nie zmienia. Kłamiesz i tyle. :)
Niech będę Cię przekonywać - to nie ma sensu. Nie będę też ich bronić, bo ... nie ma sensu ;)
Miłego popołudnia życzę Kitty ;)
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.