Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Demaskujemy fake konta

pervertedmind
Jurek to zdrobnienie od Jerzy. A osób o imieniu Jerzy jest pewnie więcej niż jeży
Wiem, znam nawet jednego Jerzego. Ale to osoba mająca już swoje lata. Swoją drogą, niektóre dawne imiona mogłyby wrócić do łask.
pervertedmind
Dwie osoby stwierdziły że jestem dziewczyną.. Jedna zaproponowała mi bycie moją suką, inna tylko obserwuje i napisała hej..
Agness21 to facet, który ma tutaj kilka kont i jak się uprze pisze z każdego do skutku, aż mu się nie odpisze.
wypytuje o wygląd, wysyła zdjęcia z sieci twierdząc, że to jego, a potem zaczyna pisać tak jakby od środka, co robi i wali sobie przy tym konia.
Złapałam go na tym, więc od razu uciekł wylogował się. :)
A po kilku minutach założył sobie nowe konto "Danielo" i napisał oczywiście do mnie z niego.

Bardzo łatwo go poznać, bo zawsze pisze w taki sam sposób i spamuje ;) przy każdej wiadomości.

Zuzaa
Też to chłopak i wypytuje o doświadczenia... :D Twierdząc że to normalne.
sukapana
Wypytywanie o doświadczenia jest tutaj normalne.. ludzka ciekawość?
marta55
Hmm ja akurat lubię pogadać o doświadczeniu swoim i czyimś ;) A swoją drogą to cybTrissM to facet.
mk69
Kolejny przypadek: lativia. Sam się przyznał.
HornyVika to facet na dodatek dosyć chamski.
Ada17 to w rzeczywistości Adam- podobne chce zostać kobietą, lepiej na niego/nią uważać
Sami zjebani ludzie tutaj są, poza tym te wasze "cyberki" to jakiś chłam dla przegrywów, niepotrzebnie traciłem czas żeby zobaczyć co to jest
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.