Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Demaskujemy fake konta

To wróć do wymieniania dziewczyn, które dały Ci kosza. ;)
Kitty
Anko

Biedny chłopak wmawia, że to jego nogi na zdjęciu. :D

Anko = Avokado

Po tym jak napisał do mnie z konta Anko i go zdemaskowałam, to mnie zablokował i zaraz napisał z konta Avokado. A po chwili przełączał się z jednego konta na drugie kilka razy. :)
Kitty
"niepewna"

Koleś jest bardzo cierpliwy... próbując wyłudzić fotki do paczania. Jednak przy tym tępy, bo nie umie nawet wyszukiwarki użyć. :D
sukapana
Drogi Paniczu a co zrobić z kontami osób które nie powinny się tu znajdować (ze względu na wiek). Nie czepiam się akurat jakiś 17letnich użytkowników choć też nie powinni się tutaj znaleźć ale już przeraża mnie osoba tutaj pisząca mająca 15 lat.
Mnie akurat nie przeraża, ale nie powinno ich tu być.
Kitty
sukapana napisał/a:
Drogi Paniczu a co zrobić z kontami osób które nie powinny się tu znajdować (ze względu na wiek). Nie czepiam się akurat jakiś 17letnich użytkowników choć też nie powinni się tutaj znaleźć ale już przeraża mnie osoba tutaj pisząca mająca 15 lat.

Przeraża bo? :)
Nicollas
Rzeczywiście coś z tym "dziwietnast" jest nie tak.. ktokolwiek sie kryje pod tym nickiem ma nie równo pod sufitem..
Poniżej cytat..

Nie toleruję facetów którzy nie gwałcą.
28 grudnia 2016
Nicollas
@ sukaPana - hmm co do niepełnoletności to owszem nie powinni tu być małolatów ale po pierwsze skąd pewność że też nie przekłamują? Po drugie w obecnych czasach świadomość młodych ludzi rozwija się w tempie światła.. więc mnie nie dziwi że tacy młodzi zaglądają
pervertedmind
Może i rozwija się w tempie światła, nie mniej powinni sobie w wieku nastu lat pozwolić na mniej seksualne a bardziej ckliwe rzeczy. Swoją drogą uważam że małolaty tu siedzące są często małolatami bo ktoś postanowił w ustawie określić że małolaty stają się dorosłymi w wieku 18 lat. Ale wiek nie przesądza o dojrzałości. Co sprawia że dziewczyna w wieku 18 lat i jednego miesiąca może zgodnie z prawem przed kamerą być posuwana przez całą masę facetów, a dziewczyna w wieku 17 i 11 miesięcy jest wciąż traktowana jako dziecko a co za tym idzie za potencjalny film o podobnej tematyce można odpowiadać przed sądem za wykorzystywanie nieletniej?
Niezaspokojona
http://www.cyberromans.pl/user/Lolita123/

swego czasu przedstawiła mi się jako Tomek ;)
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.