Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Jak nie rozpoczynać konwersacji.

Masz racje Vordor. Nie wiadomo jak zacząć. A jak źle zaczniesz to potem możesz sobie już darować dalsze pisanie.
Strictdaddy napisał/a:
Mujborze! Panowie, weźcie się za siebie!

nie uogólniaj to po pierwsze, a po drugie "mujborze''??? naprawdę??? I ty chcesz zwracać ludziom uwage???? mój boże jak już
Radklif napisał/a:
Strictdaddy napisał/a:
Mujborze! Panowie, weźcie się za siebie!

nie uogólniaj to po pierwsze, a po drugie "mujborze''??? naprawdę??? I ty chcesz zwracać ludziom uwage???? mój boże jak już

Powiedz, że żartujesz.
Cześć wszystkim, przeczytałem wszystkie wpisy tutaj i mimo, iż mam krótki okres obecności tutaj to już mogę wyciągnąć pewne wnioski. Ktoś wcześniej dobrze napisał, ze można się postarać i wpisać prawie elaborat, to otrzyma zawrotne krótkie słowo, o ile jest to w ogóle słowo.Zrobiła sie taka dziwna tendencja, Ty pisz a ja się będę dobrze bawić i to dotyczy obu stron, a szczególnie irytujące jest gdy ktoś zbiera materiał do opowiadania i podpuszcza, wtedy jest to granie na emocjach. Zasadnicze pytanie: po co tu jesteśmy? więc bawmy się dobrze ale szanujmy rozmówcę.
Popadanie ze skrajności w skrajność to ulubione zajęcie ludzi w każdej dziedzinie życia. (mój wniosek po przeczytaniu tego tematu)

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że powinno się napisać na początek kilka zdań. Tak, dobrze rozumiecie, kilka zdań, nie mam tu na myśli elaboratu. W wirtualnym poznawaniu ludzi to niczym pierwsze wrażenie. Wcale nie musi to być coś nad wyraz wymyślnego, chodzi o to aby kobieta zobaczyła z kim ma do czynienia i w ciągu kilku sekund mogła podjąć decyzję czy warto się Tobą zainteresować. Co dokładnie napisać? A to już zależy od sytuacji, czasu i tego do kogo piszemy. (chyba sami wiecie Panowie, że w realnym życiu wcale nie ma jednego tekstu na rozpoczęcie rozmowy i tutaj też go nie ma) Pokaż po prostu, że jesteś mężczyzną umiejącym poprawnie i z sensem pisać a Twoje szanse wzrastają z miejsca o 50%.

Czego unikać? Hej, cześć, witam, cyberek?... Postawcie się w roli tej kobiety czy coś takiego moe zainteresować i zaintrygować?
Dlaczego mam wrażenie, że to tutaj działa jednostronnie? Dziewczyny i kobiety domagają się adoracji, żebyśmy byli męscy i takie tam inne pierdoły, a jednocześnie wpiisują na profilach jakie to są niezależne i konkretne. To może same też od czasu do czasu spróbują napisać i w niewielkim stopniu sprowokować dany kontakt? Drogie Panie, oddzielacie sie murem jak Amerykanie od Meksyku, a istotą jest tutaj kontakt właśnie. Bawcie się dobrze :-)
Kontakt z debilami? Nie, dzięki. :D
Wyjaśniła :D
Może odgradzanie murem ale mężczyzn jest tu znacznie więcej. Nawet nie pisząc jakiejś zachęty i tak jest kilku rozmówców. Nie ma takiej potrzeby.
I nie wiem czy obrażanie ich wszystkich bo są facetami jest mądre i dojrzałe
Wszystkie grzechy rozmówców, które opisaliście można przypisać również do kobiet. Lakoniczne odpowiedzi, oczekiwania pociągnięcia całej fabuły, wychodzenie, brak zainteresowania potrzebami drugiej strony, ograniczona empatia. W efekcie każdy z nas przyjmuje jakąś strategię wyboru rozmówcy, która ograniczy rozczarowanie. W niektórych przypadkach przybiera to formę postawy "oblężonej twierdzy". Kiedy ktoś już jest tak zmęczony napastliwymi mężczyznami to szansa na nawiązanie kontaktu z kimkolwiek maleje. Dla mnie tworzy to nierównowagę we wzajemnym zainteresowaniu, a każdy kolejny mężczyzna "płaci" za grzechy poprzednich. Dlatego ja chętnie witam się słowami "cześć" i angażuje się w dalszą rozmowę dopiero wtedy kiedy widzę, że druga strona ma jakąkolwiek otwartość na rozmowę. Po to, żeby chwilę ze sobą porozmawiać, nawiązać więź i dopiero zdecydować w co ma się ochotę dalej wejść (pomijam już tutaj zupełnie zgodność potrzeb). To rzecz jasna moja osobista strategia wyrażająca moje podejście i potrzeby.
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.