Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Jak nie rozpoczynać konwersacji.

Na poważnie. Tylko dwie zaczepki wyglądają żałośnie. Reszta to zwykłe powitania. Przesadzasz.
Strictdaddy...... Weź się za czytanie Słownika Języka Polskiego
:P
Jasiu załóż majtki.
Nie potrzebuję majtek, tak jak Ty słownika :)
Co do masowego pisania "hej", fakt zdarza się ich dużo i mają mniejszą szansę że odpiszę kiedy już rozmawiam z kimś albo po prostu jestem zajęta. Gorsze bywają prostackie zaczepki lub wysłanie swojego przyrodzenia. I taka uwaga panowie, jeśli uważacie że będę się nad waszym organem zachwycać czy komplementować to się bardzo mylicie. Częstotliwość z jaką oglądam tego typu zdjęcia obrzydziła mi ten typ rozmówców bezpowrotnie.
Sukapana....czy istnieje lepsza forma na odsiew, niż kutas w awatarze?
Nie chodzi o sam awatar, bo to jeszcze można zignorować. Ale wiadomości już tak łatwo nie da się
Widzę, że nie tylko ja dostaję takie "kwiatki" na powitanie. Sukapana - może powinnyśmy zacząć pisać z kobietami? :P
Z niektórymi gadam ale raczej nie lubię o erotyce gadać z kobietami
Czyli z cyklu Zoey bawi i uczy! Mi akurat się udało dobrze zacząć rozmowę. Wbrew pozorom nie jest to takie proste , bo ciężko przewidzieć czego ktoś oczekuje. Niemniej jednak dobija często fakt, jak napisze do kogoś dłuższą wiadomość,a w zamian otrzymuje odpowiedź "mmmm" . Klawisz się zaciął ? No kuźwa...
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.