Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Najgorsi z którymi pisaliście/łyście

Takie rzeczy jak zablokowanie konta przez przypadek się zdarzają. Kwestia bliskości przycisku zablokuj od napisz wiadomość w profilu. Zdarzyło mi się tak raz z rozmówcą z którym dobrze mi się pisało a potem się wszystko wyjaśniło. Więc nie zawsze zablokowanie oznacza że odcina się człowiek od rozmowy z premedytacją
Cześć wszystkim! Moim zdaniem uwagę na siebie zwraca Kitty, mam wrażenie, że wg Niej samej robi tu za autorytet, ostro komentuje wszystkich i krytykuje, natomiast nie zachowuje podstawowych form grzecznościowych, a to jest takie minimum. Mało tego, skoro tu jest już pod trzecim (a może i więcej) nickiem to o czym to świadczy? ucieka przed czymś? unika innych? teraz można tylko zgadywać. Wg mnie nawet gdy ktoś napisze coś nie tak wobec mnie, to zamykam rozmowę, ale jakieś formy obowiązują!!! Nie w przypadku Kitty. Ona ma chyba na celu poniżanie i krytykę innych. Jeżeli jestem w błędzie Kitty to proszę wyjaśnij to. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Dziewica28...odradzam, strata czasu. Blokuje bez powodu.
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.