Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Najgorsi z którymi pisaliście/łyście

Tutaj większość jest najgorsza. Tych z którymi warto pisać można policzyć na palcach jednej ręki, a z całą resztą nie ma sensu w ogóle zaczynać rozmowy, bo jeżeli nie wyjdzie im słoma z butów w trzech pierwszych wiadomościach, to na pewno później kał i tak wypłynie uszami.

https://zapodaj.net/9a669f9c193b0.jpg

Ten przykład jest skrajny, ale co za różnica, skoro większość pisze "hej" spodziewając się na to od razu kilkunastu zdań odzewu i potrafią się jeszcze oburzyć, że ktoś im odpisał tak samo. :D
Niektórzy chcą wyłudzić zdjęcia, a większość gimbazjalistów liczy, że napiszą "hej", i dziewczyna opowie im o swoich przygodach, żeby mogli sobie zwalić konia.
Z kolei niektórzy są inteligentni i potrafią pisać, ale co z tego, skoro nie mają w sobie za grosz kultury ani ogłady, pozując przy tym na Don Juan'ów od siedmiu boleści, jak na przykład Panicz, albo pan mk69, który do każdej kobiety pisze, jakby była ostatnią kurwą. Ręce mogą opaść.
Najlepiej osobników wykazujących się przejawami debilizmu od razu blokować, żeby bezsensownie nie spamowali wiadomości.
Sabinaless 100 % racji
pervertedmind napisał/a:
Jesteś niepoważna i tyle. I nie masz za grosz empatii.

Poważnie jej to wytykasz?:D weź proszę Cię naprawdę zanim kogoś ocenisz to weź sam sobie się przyjrzyj i lepiej pokomentuj w myślach zamiast jechać po kimś chociaż sam nie jesteś lepszy...
Nie ma to jak stara, dobra loża szyderców. :D No i miejsce dla paniczowego samogwałtu, rzecz jasna.

A Perseweracji będę poniekąd bronił. Bo jeśli kogoś nie zablokuje bez słowa (zresztą na palcach jednej ręki policzę kobiety, które były w stanie napisać, że nie są zainteresowane, więc to chyba tutaj akurat standard), to pisze się z nią świetnie.

Zarzuty o białorycerzenie i chęć podlizania się za 3... 2... 1...
Tragedia tutaj...

Tu w ogóle ciężko z kimś porozmawiać. Większość nie czyta profili ani nic, tylko pisze bez sensu to samo.
A jak już z kimś bardzo miło mi się pisało, to na następny dzień ona się nagle obraziła bez powodu.
Kasuję tu konto, bo to nie ma sensu.
Tragedia tutaj...

Tu w ogóle ciężko z kimś porozmawiać. Większość nie czyta profili ani nic, tylko pisze bez sensu to samo.
A jak już z kimś bardzo miło mi się pisało, to na następny dzień ona się nagle obraziła bez powodu.
Kasuję tu konto, bo to nie ma sensu.
No wyjdź, koleś. I nie przynudzaj.
DR_ARTUR: Hej ! Szybko
DR_ARTUR: Szybko, wyślij mi swoją fotkę
DR_ARTUR: Szybciusieńko

No i jak tu normalnie pisać, skoro taki psychopata i debil w jednym co chwilę zakłada nowe konta i stalkuje ludzi? :)
To pewnie znowu Panicz, biedne dziecko... :D
ciekawa dysputa... :)

chciałem napisać coś mądrego, ale brak mi doświadczenia, poza tym musiałbym jeszcze chwycić słownik poprawnej polszczyzny by wdać się z tak szanownym gronem* w intelektualną potyczkę, tfu, polemikę :P

* w pierwszym momencie zjadłem rrrrr i wyszło "gonem" (zabawne nieprawdaż?)
Jak dla mnie to najgorszym kontem jest SEXOWNANASTKA. Rozpoczynając rozmowę było wszystko OK. Nagle Chcę napisać wiadomość, a tu alert, że "Rozmówca nie zezwala na wysyłanie wiadomości" Hmmmm.... blokada tak bez słowa to dla mnie żenujące.... Poza tym, ta osoba w ciągu miesiąca założyła minimum 2 konta, także nie zdziwiłbym się jakby uznane to zostało jako FAKE KONTO.
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.