Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Najgorsi z którymi pisaliście/łyście

Skoro jest wątek o najlepszych to by przydał się wątek o najgorszych. Zacznę od siebie. Najgorzej mi się pisało z Perseweracją która po napisaniu do mnie po pięciu minutach stwierdziła że mnie zablokuje nie pisząc czemu
Jakoś nie mam najgorszych osób. Ale u mnie ciężko trafić moment kiedy odpiszę.
Zastanawiałam się czy powinnam tę osobę tu zamieścić, ale sposób w jaki postępuje jak najbardziej Ją do tego kwalifikuje, a być może wyciągnie odpowiednie wnioski. Proponuję Zboczoną, robi to co większość tu piszących nie lubi. W trakcie rozmowy pozostawia bez słowa, przechodząc do rozmowy z innymi. Nawet gdy jest coś nie tak, wystarczy słowo...
Nasunęła mi się pewna refleksja, żeby to co tu piszemy, nie było formą personalnych rozgrywek i zemsty. Nie bardzo jest możliwość potwierdzania zarzutów, ale być może inni swoimi wpisami potwierdzą uwagi pod czyimś adresem.
Potwierdzam obserwację Pervertedminda.
A to was zagnę, bo to ja ją pierwszy zgasiłem, gdyż to typowy dla tej strony nudny, atencyjny troll z wyrytym na swojej bezrozumnej facjacie mottem: "zainteresuj mnie". Wolę nawet nie wiedzieć, jak nisko trzeba się znajdować, by skonstruować tego typu zdanie, a to dosyć powszechne tutaj.
Niby proste motto, ale i tak nie udaje się wam mu sprostać. Wam, patetycznym intelektualistom, którzy nie potrafią się pogodzić z tym, że po prostu mnie nie zainteresowali. Nie mam zamiaru bawić się w miłe słówka. Blokuję/przestaję pisać i tyle. Jestem tu dla swojej przyjemności.
Jesteś niepoważna i tyle. I nie masz za grosz empatii.
Fakt, ciężko było Ci się pogodzić z koszem ode mnie. Ale pocieszę Cię - większość tak reaguje.
Perseweracjo, nie każdy kto pisze dużo i lubi narzekać jest intelektualistą...nie przejmuj się nimi.
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.