Romans w zasięgu ręki

forum dyskusyjne » Demaskujemy fake konta

Pomówienia, nawet z tobą nie rozmawiałam...
JULIA to facet, ban dla frajera
Strictdaddy napisał/a:
Anielica.

Nie masz na to żadnych dowodów!!
Moje zdanie jest takie że, każdy ma coś do ukrycia. Większość takich kont jest spowodowana obawą przed dyskredytacją. Nie da się ukryć ze takie miejsca jak to, sprawiają iż jesteśmy transparentni ze swymi często skrajnymi upodobaniami. Które to stanowią sacrum naszej tajemnicy, tak bardzo skrywanej w realnym życiu.
Są też osoby które kręci przybieranie innej osobowości niż ta którą posiadają.
Powodów jest naprawdę tyle ile fantazji, które mogą mieć przykre konsekwencje gdy je ujawnimy z pozycji personalnej.
W końcu każdy z nas chce być anonimowy co paradoksalnie sprawia kłopot gdy poznamy na czacie bratnią duszę. Pozdrawiam.
Nie mam ochoty pisać z kimś kto udaje kogoś kim nie jest. i tu żadne tłumaczenie sprawy nie załatwia. wiemy czego tu szukamy i czego oczekujemy, więc chociaż tyle bądźmy uczciwi.
Ankeya - Facet udający kobietę !
Idiotyczny temat, przecież oni sobie zrobią po prostu nowe konta
maTdevil90 to Agness21. Najpierw pisał do mnie z konta Agness21, a potem przelogował się na to drugie i wcale nie trudno było się zorientować, że to on. A po tym, jak mu to powiedziałam, sam się do tego przyznał.
PaniMarta to niespełna rozumu smarkacz. Jego drugie konto to PanWychowaJa.
Chcesz wziąść udział w dyskusji?

Zaloguj się

Cyberromans.pl wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies w celu gromadzenia danych statystycznych, emisji reklam oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów serwisu. Pliki te mogą być także umieszczane na Państwa urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w regulaminie serwisu.